×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 62.
niedziela, 07 grudzień 2014 00:00

Informacja o dwóch książkach wydanych ostatnio przez Wydawnictwo NORTOM

Napisane przez

KULISY GENEZY POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

 

Autor już na początku publikacji poszukuje odpowiedzi na pytania, kto, w imię jakich i czyich celów i z jaką korzyścią dla narodu polskiego doprowadził do wywołania powstania, najbardziej krwawego w dziejach Polski? ?Kulisy genezy powstania warszawskiego?, to publikacja wnosząca nowe spojrzenie na ważne wydarzenie w dziejach narodu polskiego.


Zaletą tej pracy jest to, że autor przedstawił nieznane lub mało znane szerszemu ogółowi fakty, które ukazują problem tragedii powstania warszawskiego w zupełnie innym świetle. Książka ta pomaga w poznaniu prawdy o powstaniu warszawskim, a zwłaszcza o jego genezie.

 

TALMUD CZY BIBLIA ?

 

?Talmud czy Biblia?? to praca traktująca o korzeniach chrześcijaństwa. Ks. prof. Michał Poradowski, głównie w oparciu o Pismo Święte Nowego Testamentu ukazuje, że początki chrześcijaństwa tkwią w mozaizmie i w Biblii. Czytelnik może znaleźć również odpowiedź na pytanie, czy chrześcijanie i żydzi wierzą w tego samego Boga, oraz na czym polega judaizacja chrześcijaństwa? Poruszając wymienione tematy Autor uważa, że rozważania na ten temat przyczynią się do ich wyjaśnienia oraz do usunięcia istniejących nieporozumień.

 

 

Książki można zamówić pod adresem:

Wydawnictwo NORTOM                                  

ul. Sanocka 15/17 53-304 Wrocław      

tel. 71 3677 688, tel. 71 7846 817

www.nortom.pl e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 3782 razy

Zaloguj się, by skomentować

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli przeglądasz nasze strony równocześnie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.