środa, 28 marzec 2012 21:27

Drakula w banku krwi

Ostatnie rozstrzygnięcia autorstwa tandemu Merkel-Sarkozy oraz niezwykle pospieszna gloryfikacja tych rozstrzygnięć przez europoidów lżejszego sortu, każe wnioskować, że rozum nie ma szans w umyśle głupca.

W rzeczy samej, nie ma wcale. No bo skoro ludzie, paradujący z zaciśniętymi na szyjach pętlami ?nowoczesności? oraz ?postępu?, uparli się, by o kwestiach gospodarczych wewnątrz ich państw narodowych decydowali niewybieralni unijni biurokraci, na dodatek sprawnie tresowani przez Berlin, to albo ludzie ci szwendali się po budowach bez kasków i coś ciężkiego na łby im pospadało, albo są fanami zamordyzmu. Tertium non datur.

środa, 28 marzec 2012 21:00

I co teraz?

Stało się! Prezydentem Niemiec został Joachim Gauck ? założyciel i wieloletni szef Federalnego Urzędu ds. Akt Stasi ? czyli instytucji analogicznej do polskiego IPN, tyle że z większymi uprawnieniami.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli przeglądasz nasze strony równocześnie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.