Wydrukuj tę stronę
wtorek, 21 grudzień 2010 14:04

Od wydawcy

Napisał
Drodzy Czytelnicy, przed Wami pierwszy numer "OPCJI NA PRAWO", który ukazał się w normalnym kolportażu "EMPIKU" i "RUCHU". Serdecznie dziękuję tym firmom za przyjęcie pisma do obiegu.
Chciałbym również przeprosić Pana Waldemara Łysiaka, iż wywiad z Nim nie został opublikowany od razu, w drugim numerze, a w obecnym, trzecim. Uważałem, że taki rarytas i taka postać, jakim niewątpliwie jest wypowiedź Waldemara Łysiaka, powinien ukazać się w dużym, oficjalnym nakładzie, aby każdy mógł mieć dostęp do opinii jednego z największych współczesnych polskich konserwatystów. Mam nadzieję, że wybaczy nam to opóźnienie i będziemy nadal wspólnie propagowali niepopularne konserwatywne myśli.
Nastąpiła również zmiana redaktora naczelnego. Z pismem rozstał się Pan Ludwik Kluźniak, któremu serdecznie dziękuję za współpracę, mam nadzieję, iż w przyszłości powróci do wspólnego redagowania pisma. Obecnie redaktorem naczelnym jest p. Romuald Lazarowicz.
Życzę Państwu ciekawej i pożytecznej lektury!
Józef Białek
 
Wyświetlony 8921 razy
Józef Białek

Najnowsze od Józef Białek

Artykuły powiązane

Zaloguj się, by skomentować

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli przeglądasz nasze strony równocześnie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.