czwartek, 11 marzec 2010 17:20

Prawy Margines

Napisane przez

 Minął pierwszy rok rządów Tuska. Bez specjalnych sukcesów, bez spektakularnych porażek. Z punktu widzenia potrzeb Polski rok zmarnowany. Tak samo jak poprzednie lata rządów PiS-u. Zmienia się jednak sytuacja gospodarcza i świata, i Polski. Nie wykorzystaliśmy tłustych lat na zmiany, więc będziemy cierpieć. A to potrafimy najlepiej na świecie.

 
 
W Ameryce wygrał Obama. Jedni lamentują, inni się cieszą. Wybory były rasistowskie, bo 99% Afroamerykanów (czarnych obywateli USA) głosowało na Obamę. Wśród białych nieznacznie wygrał McCain. Zawiedzeni zwycięstwem Obamy cieszą się, że szefem sztabu Białego Domu zostać ma Rahm Emanuel, senator z Chicago ciepło wypowiadający się o Lechu Wałęsie i Polsce. Może w końcu doczekamy się naszego Emanuela.
 
 
Poseł Artur Górski ogłosił, że zwycięstwo Obamy to koniec cywilizacji białego człowieka. Należy przypomnieć, że to ten sam poseł, który zgłosił pomysł koronacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Jeżeli poseł Górski jest głównym przedstawicielem cywilizacji białego człowieka, to z pewnością ta cywilizacja nie ma przed sobą przyszłości.
 
 
90 lat temu odzyskaliśmy niepodległość dzięki konsekwencjom I wojny światowej. Różne pomysły na wolną Polskę, realizowane na początku XX wieku, zjednoczyły siły i zbudowały II Rzeczpospolitą. Wówczas jako naród wzięliśmy więcej, niż nam ofiarowano.
W przyszłym roku minie 20 lat od czerwcowych wyborów i ponownego odzyskania suwerenności. W 1989 roku wzięliśmy mniej niż było do wzięcia. Nie wykorzystaliśmy należycie szansy, jaką dała nam historia. Michnik, Wałęsa, Mazowiecki i inni uwikłali nas w kłamstwa, które ciążą na naszym życiu publicznym do dzisiaj.
 
 
Do Polski wraca sowiecki super szpieg Marian Zacharski. Najpierw (kilka miesięcy temu) poprzez panegiryk filmowy zrealizowany w TVN, gdzie redaktor Rymanowski zachwycał się polskim Jamsem Bondem (a panowie Wejchert i Walter mieli ubaw z naiwności dziennikarza). W ostatnich dniach zaś poprzez serie wywiadów w GW i ?Dzienniku?. Czyżby wywiad sowiecki przeprowadzał kolejną propagandową akcję dywersyjną? Pewnie chodzi o tarczę antyrakietową, która strasznie nie podoba się Rosji Sowieckiej (taka chyba powinna być prawidłowa nazwa Rosji pod rządami Putina i Miedwiediewa). Należy bacznie obserwować, z kim Zacharski będzie grał w tenisa.
 
(...)
Wyświetlony 4809 razy

Więcej w tej kategorii: « Związkowcy, do roboty! CHINLANDIA »
Zaloguj się, by skomentować

Wychodząca od 2001 roku
„Opcja na Prawo” to najdłużej ukazujące się pismo
opiniotwórcze o charakterze liberalno-konserwatywnym.

OPCJA NA PRAWO © All Rights Reserved.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli przeglądasz nasze strony równocześnie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.