czwartek, 28 styczeń 2010 23:16

Od Redakcji

Napisane przez
Dowody na fałszowanie danych w sprawie ?globalnego ocieplenia?, ?podkręcanie? wyników badań przez ekologów, w tym przez sowicie opłacanych ekspertów i naukowców, stają się coraz bardziej widoczne, coraz bardziej niezbite.
Rzecz ma wymiar afery o olbrzymim, ogólnoświatowym zasięgu. Mówiąc wprost, czołowi ideolodzy walki z dwutlenkiem węgla, wieszczący nadchodzący nieuchronnie kataklizm zasługują na wieloletnie więzienie. Celem spisku, bo tak trzeba to wreszcie nazwać, jest bowiem drenaż finansowy na skalę światową, wyłudzenie miliardowych kwot na działania przynoszące korzyść jedynie twórcom całego zamieszania. Ogłupili oni przy tym i skorumpowali sporą część polityków, skłonnych obecnie podejmować decyzje zdecydowanie szkodliwe ekonomicznie dla własnych społeczeństw. Mimo jasnych dowodów wątpić należy, czy szaleństwo walki z czymś, czego nie ma, zostanie zastopowane. Zbyt wielu jest bowiem zainteresowanych utrzymaniem nonsensu.

Redakcja
Wyświetlony 8938 razy

Więcej w tej kategorii: Między interfejsem a oligarchą »
Zaloguj się, by skomentować

Wychodząca od 2001 roku
„Opcja na Prawo” to najdłużej ukazujące się pismo
opiniotwórcze o charakterze liberalno-konserwatywnym.

OPCJA NA PRAWO © All Rights Reserved.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli przeglądasz nasze strony równocześnie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.