niedziela, 31 styczeń 2010 21:05

And the Oscar goes to ...Barack Obama za film o Baracku Obamie!

Napisane przez
Rok 2025. Rozdanie Oscarów. Nominowani: Samuel Jackson za rolę Baracka Obamy, noblisty. Denzel Washington za rolę Baracka Obamy, trzykrotnego prezydenta USA (trzecia kadencja gratis za ?umacnianie dyplomacji? i patronowanie pokojowi światowemu), Jammie Fox za rolę Baracka Obamy, profesora Harvardu, senatora walczącego z zacofanymi obrońcami płodów, które są niewiadomo dlaczego nazywane ludźmi. Isaiah Washington za rolę Baracka Obamy, młodego działacza ruchów wolnościowych i antyrasistowskiech. And the oscar goes to...Barack Obama za to, że inspiruje aktorów i jest tak wspaniałym wzorem do naśladowania dla młodzieży. Ceremonię prowadzi sam Barack Obama, żadna bowiem gwiazda showbiznesu nie ma takiego poczucia humoru, obycia i elokwencji, by stawać na podium zamiast pierwszego czarnoskórego prezydenta USA.

Najlepszym filmem roku został ?Barack Obama ? nasz wódz?. Spike Lee, który odbiera nagrodę, mówi: Miałem sen, by w USA nie było więcej białego, heteroseksualnego totalitaryzmu. Miałem sen, by USA było krajem, gdzie zabronione jest pokazywanie płodu na USG i robienie świadomym rodzicom wody z mózgu. Miałem sen, że czarni proletariusze wszystkich krajów się połączą i zwalczą ten obrzydliwy, krwiożerczy kapitalizm białego człowieka. Ten sen się spełnił, gdy Barack Hussein Obama objął stery tego kraju i abortował całą prawicę.

Film Lee pokonał zdobywcę Złotej Palmy w Cannes: ?Światło w tunelu, czyli jak Barack Obama uratował naszą cywilizację? Michaela Moore?a. Wielkim przegranym tegorocznej gali był obraz Seana Penna ?Nazistowscy przeciwnicy planowania rodziny w odwrocie?, opowiadający o faszystowskim, zdelegalizowanym ruchu Pro-life, który do pojawienia się wspaniałego i mężnego Baracka Obamy terroryzował postępową Amerykę.

(?)
Wyświetlony 4115 razy
Zaloguj się, by skomentować

Wychodząca od 2001 roku
„Opcja na Prawo” to najdłużej ukazujące się pismo
opiniotwórcze o charakterze liberalno-konserwatywnym.

OPCJA NA PRAWO © All Rights Reserved.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli przeglądasz nasze strony równocześnie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.