czwartek, 18 luty 2010 21:19

Przypadek?

Napisane przez
Niedawno światowe media podały informację, że na pewnym amerykańskim cmentarzu rozbił się samolot amerykańskiego multimilionera z jego rodziną na pokładzie. News jak każdy inny. Wpadł jednym uchem, drugim wyleciał.
Media jednak nie podały szczegółów tej tragedii, które dopiero po jakimś czasie zaczęły się układać w szokującą całość. W piękną pogodę, z doświadczonym pilotem za sterami, samolot nagle spadł i wbił się w ziemię na katolickim cmentarzu Św. Krzyża, tuż obok symbolicznego nagrobka nienarodzonego dziecka. Na pokładzie były dzieci i wnuki Irwinga Morre?a Feldkampa III, który jest szefem największej sieci klinik aborcyjnych w USA. Firmę Family Planning Associates kupił cztery lata temu. W należących do niego siedemnastu klinikach w Kalifornii eksterminowano więcej nienarodzonych dzieci, niż we wszystkich pozostałych klinikach w tym stanie, łącznie z zakładami Planned Parenthood. Jego hasło reklamowe brzmiało: ?Aborcja ? pełny serwis? ? do piątego miesiąca włącznie. Jak podaje strona internetowa Christiannewswire.com, Feldkamp w dzień po tragedii awionetki przyjechał na cmentarz. Stał tam wpatrzony w zmiażdżone śmigło. Nie wiadomo, czy zobaczył grób nienarodzonego dziecka.
 
Przypadek?
 
? Powinnam być ślepa i poparzona, powinnam być martwa, ale urodziłam się żywa. W akcie urodzenia mam napisane: ?urodzona w trakcie aborcji?, a poniżej jest podpis lekarza, który tę aborcję przeprowadzał ? mówi Gianna Jessen, która urodziła się podczas dokonywanej na niej aborcji. Dziewczyna miała być rozpuszczona za pomocą roztworu z soli i substancji, które wyżerają płuca i skórę dziecka w łonie matki. Po 24 godzinach zwłoki ( czy jak wolą naziści-aborcjoniści, zlepek tkanek lub płód) zostają wyrzucone z ciała matki. Mała Gianna jednak na drugi dzień po ?zabiegu?, zamiast urodzić się martwa, zaczęła płakać. Przeżyła. Lekarze? przepraszam, doktorzy Mengele kliniki Planned Parenthood byli zszokowani.
 
(?)
Wyświetlony 3023 razy
Zaloguj się, by skomentować

Wychodząca od 2001 roku
„Opcja na Prawo” to najdłużej ukazujące się pismo
opiniotwórcze o charakterze liberalno-konserwatywnym.

OPCJA NA PRAWO © All Rights Reserved.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli przeglądasz nasze strony równocześnie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.