Wydrukuj tę stronę
sobota, 31 lipiec 2010 11:59

Od redakcji

Napisane przez

Pouczają nas wszyscy wokół. Noblista Elie Wiesel, zachwalając w liberalnej prasie amerykańskiej nowe dzieło Tomasza Grossa "Strach: antysemityzm w Polsce po Auschwitz", pisze, że Polacy muszą się skonfrontować z własną przeszłością.

 

Dowiadujemy się bowiem z tej książki, na przykład, że Polacy wyrażali aplauz dla tłumienia powstania [w Getcie] przez Niemców. Z kolei Parlament Europejski, wsparty głosami kilku polskich odszczepieńców (Lidia Geringer d'Oedenberg, Józef Pinior, Janusz Onyszkiewicz...) gromi nas za homofobię, rasizm, faszyzm i wszelkie inne polityczne odstawanie od standardów. Rozmaite straszne krzywdy wytykali nam też pederaści, paradujący niedawno na ulicach Warszawy, wspomagani przez swych serdecznych druhów z Niemiec i Joannę Senyszyn.

Trzeba może wskazać na brak logiki działaczy walczących jednocześnie o tolerancję i przeciw homofobii. Albo jedno, albo drugie. Bo tolerancję mogą wykazywać tylko ci, których razi jakaś obrzydliwa przywara innych osób. Jeżeli jednak zwalczy się to uczucie odrazy (tu ? homofobię), to nie można już mówić o tolerancji, nie ma czego tolerować. Jest akceptacja. Wiemy, rzecz jasna, że o to właśnie chodzi lewackim ideologom: o akceptację, czyli w tym wypadku o poddanie się ich dyktatowi, o przyjęcie ich dominacji. Polscy zdrajcy, których nazwiska przytoczyliśmy wyżej, i garść innych pożytecznych idiotów przeszli, oczywiście, na tę stronę, z której spodziewają się większych profitów. Po co bronić Polskę przed kretyńskimi wymysłami, skoro przekonanie o uczestnictwie w najbardziej postępowej elicie elit jest tak miłe i daje nadzieję na stały dostęp do konfitur?
Jedno istotne spostrzeżenie. To nie przypadek, że lewicowa większość Parlamentu Europejskiego zajmuje jawnie wrogie Polsce stanowisko, że atakują nas manipulowani przez lewaków homoseksualiści, a nad czarnym obrazem naszego kraju pracują od lat czołowe (lewicowe) media polskie i światowe. Po prostu lewicowcy uznają, że ich interesy są sprzeczne z interesami Polski. Wypada się z tym poglądem zgodzić.
Redakcja

Wyświetlony 6167 razy

Najnowsze od

Artykuły powiązane

Zaloguj się, by skomentować

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli przeglądasz nasze strony równocześnie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.