sobota, 31 lipiec 2010 13:42

Zbezczeszczono Grób Nieznanego Żołnierza w Krakowie!

Napisane przez

A(10.05.2006) Podczas homoseksualnej parady w Krakowie doszło do znieważenia szczególnego miejsca pamięci narodowej jakim jest Grób Nieznanego Żołnierza na Placu Matejki, gdzie spoczywają prochy bohaterów i męczenników, którzy oddali swe życie za Polskę.

 Nikt nie zaprotestował, nie zareagowała policja ani służby miejskie, gdy w miejscu szczególnej czci, na grobie dla poległych za Ojczyznę bohaterów i męczenników, homoseksualni aktywiści urządzili swoją zbiórkę przed wymarszem na kolejny marsz równości w Krakowie. Podczas tych gorszących wydarzeń doszło do prymitywnych i barbarzyńskich zachowań uwłaczających pamięci Polaków, którzy ginęli za nasz kraj na wielu frontach. Homoseksualni aktywiści, wspierani przez lewackie organizacje, w pogoni za tzw. równością, nie zawahali się deptać po płycie nagrobnej, pod którą umieszczono prochy polskich bohaterów. Grób Nieznanego Żołnierza w Krakowie jest drugim po Warszawie miejscem, gdzie szczególną cześć odbierają bohaterowie walk o niepodległość Polski. W tym miejscu odbywają się główne uroczystości patriotyczne dla Krakowa w czasie świąt patriotycznych i rocznic związanych z naszą historią.

Niestety, na barbarzyńskie zachowania rozemocjonowanych aktywistów homoseksualnych z Polski i z zagranicy nie reagowała polska policja (na miejscu obecnych było około 400 policjantów, którzy mieli osłaniać demonstrację) i powołane do tego służby miejskie. Oto bulwersujące zdjęcia ukazujące prymitywne zachowania zwolenników "kultury dla tolerancji"...

(źródło: Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Piotra Skargi)
Wyświetlony 6604 razy

Zaloguj się, by skomentować

Wychodząca od 2001 roku
„Opcja na Prawo” to najdłużej ukazujące się pismo
opiniotwórcze o charakterze liberalno-konserwatywnym.

OPCJA NA PRAWO © All Rights Reserved.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli przeglądasz nasze strony równocześnie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.