Wydrukuj tę stronę
sobota, 31 lipiec 2010 13:42

Zbezczeszczono Grób Nieznanego Żołnierza w Krakowie!

Napisane przez

A(10.05.2006) Podczas homoseksualnej parady w Krakowie doszło do znieważenia szczególnego miejsca pamięci narodowej jakim jest Grób Nieznanego Żołnierza na Placu Matejki, gdzie spoczywają prochy bohaterów i męczenników, którzy oddali swe życie za Polskę.

 Nikt nie zaprotestował, nie zareagowała policja ani służby miejskie, gdy w miejscu szczególnej czci, na grobie dla poległych za Ojczyznę bohaterów i męczenników, homoseksualni aktywiści urządzili swoją zbiórkę przed wymarszem na kolejny marsz równości w Krakowie. Podczas tych gorszących wydarzeń doszło do prymitywnych i barbarzyńskich zachowań uwłaczających pamięci Polaków, którzy ginęli za nasz kraj na wielu frontach. Homoseksualni aktywiści, wspierani przez lewackie organizacje, w pogoni za tzw. równością, nie zawahali się deptać po płycie nagrobnej, pod którą umieszczono prochy polskich bohaterów. Grób Nieznanego Żołnierza w Krakowie jest drugim po Warszawie miejscem, gdzie szczególną cześć odbierają bohaterowie walk o niepodległość Polski. W tym miejscu odbywają się główne uroczystości patriotyczne dla Krakowa w czasie świąt patriotycznych i rocznic związanych z naszą historią.

Niestety, na barbarzyńskie zachowania rozemocjonowanych aktywistów homoseksualnych z Polski i z zagranicy nie reagowała polska policja (na miejscu obecnych było około 400 policjantów, którzy mieli osłaniać demonstrację) i powołane do tego służby miejskie. Oto bulwersujące zdjęcia ukazujące prymitywne zachowania zwolenników "kultury dla tolerancji"...

(źródło: Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Piotra Skargi)
Wyświetlony 6683 razy

Najnowsze od

Artykuły powiązane

Zaloguj się, by skomentować

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli przeglądasz nasze strony równocześnie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.