wtorek, 31 sierpień 2010 23:29

Nadchodzi ciemność

Napisane przez

Wybory, wybory ? i po wyborach. 47 procent głosów dla kandydata Prawa i Sprawiedliwości, ledwie sześć punktów procentowych więcej dla kandydata Platformy Obywatelskiej. Jak ktoś zażartował: ?Komorowski wygrał o wąs?.

 

O wąs czy o włos, kandydat Platformy Obywatelskiej zwyciężył nieznacznie, mając po swojej stronie podłość dominujących na rynku stacji telewizyjnych, zaprzaństwo rozgłośni radiowych, nikczemność wielkonakładowej prasy oraz łajdactwo ośrodków opiniotwórczych. Wznoszących unisono gmach medialnego kłamstwa.

O wsparciu ze strony premiera, urzędujących ministrów oraz aparatu państwa nie warto wspominać. Ale do budowania tego kłamstwa włączyła się nawet ?apolityczna? i ?niezależna? prokuratura, w przedwyborczym tygodniu wygrzebując na światło dzienne i ciskając w Prawo i Sprawiedliwość kamieniami zapowiadanych oskarżeń.

(...)

Wyświetlony 3328 razy
Zaloguj się, by skomentować

Wychodząca od 2001 roku
„Opcja na Prawo” to najdłużej ukazujące się pismo
opiniotwórcze o charakterze liberalno-konserwatywnym.

OPCJA NA PRAWO © All Rights Reserved.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli przeglądasz nasze strony równocześnie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.