Wydrukuj tę stronę
wtorek, 21 grudzień 2010 10:21

Od redakcji

Napisane przez

Zabierzcie Państwo, drodzy Czytelnicy, niniejszy numer "Opcji na Prawo", na wakacje! Jest tego wart. Nasi autorzy oprowadzą Was po wielu egzotycznych miejscach świata - jak Peru, Meksyk, Tobago, Gambia czy Irak, ale także po bliższych, a mimo to mało znanych - jak Czechy, Węgry czy Finlandia. Nie, nie ma obaw, nie przekształcamy się w bedeker i nie idziemy w ślady kolorowych pisemek, unikających problemów - my właśnie problemy pokazujemy.

Jak zwykle, prezentujemy Państwu wiele dobrze napisanych tekstów na tematy gospodarcze oraz omawiających niebezpieczeństwa, ale i korzyści (tak, tak!) wynikające z przystąpienia do Unii Europejskiej. Polecamy uwadze Czytelników dział historyczny, w którym nasi autorzy odkrywają zupełnie nieznaną przeszłość.
Bardzo interesująco zapowiada się również nasz następny numer, w którym wrócimy do dyskusji sprowokowanej artykułem Dariusza Ratajczaka ("OnP" nr 4), czyli do historii "gdybologicznej", a także rozpoczniemy wędrówkę po Królewcu i okolicach. Ten niezbyt wielki kawałek ziemi, położony u naszych granic, a stanowiący dla nas wciąż terra incognita, powoduje ostatnio nieproporcjonalnie wiele zamieszania. Większość dyskusji w tej sprawie nie jest oparta na rzetelnej wiedzy - spróbujemy ten stan zmienić.
Zatem, do zobaczenia we wrześniu!
 
Redakcja
Wyświetlony 11584 razy

Najnowsze od

Artykuły powiązane

Zaloguj się, by skomentować

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli przeglądasz nasze strony równocześnie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.