Ewa Kubasiewicz-Houe

Ewa Kubasiewicz-Houe

Bretania, jeden z najpiękniejszych i największych regionów turystycznych Francji, z wielką ilością niezwykle cennych zabytków, poczynając od prehistorycznych dolmenów1 i menhirów2, poprzez słynne w całym świecie kalwarie, aż po niezliczone zabytkowe kapliczki, zamki, dwory, fermy obronne oraz średniowieczne miasteczka, mało jest znana polskiemu czytelnikowi.

18 października 2008 roku, wraz z kilkoma francuskimi przyjaciółmi wylądowaliśmy na lotnisku w Erewanie. Stanowiliśmy ośmioosobową grupę mającą do swojej dyspozycji wygodnego mercedesa wraz z kierowcą i bardzo miłą francuskojęzyczną przewodniczkę, o wdzięcznym imieniu Mariné, która towarzyszyć nam będzie przez cały okres naszego 12-dniowego pobytu. Podróż zorganizowana została przez francuską agencję turystyczną.

Wychodząca od 2001 roku
„Opcja na Prawo” to najdłużej ukazujące się pismo
opiniotwórcze o charakterze liberalno-konserwatywnym.

OPCJA NA PRAWO © All Rights Reserved.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli przeglądasz nasze strony równocześnie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.