niedziela, 01 sierpień 2010 19:46

Homowojna

Napisane przez

Tolerancja dla homoseksualizmu wkrótce doprowadzi do oficjalnego uznania za chorobę homofobii.

Taki wniosek nasuwa się po ostatnich wydarzeniach w Krakowie.

W listopadzie ubiegłego roku przedstawiciele organizacji homoseksualnych rozprowadzali w krakowskich szkołach ulotki promujące tę orientację pod pozorem akcji edukacyjnej o zapobieganiu AIDS.
Cichą aprobatę urzędników i nauczycieli przerwało Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi. W grudniu stowarzyszenie przeszło do ofensywy i zaczęło rozpowszechniać w szkołach informacje o zdrowotnych, psychicznych i społecznych skutkach dewiacji. Wówczas napotkali na opór ze strony środowiska postępowego.
Do nagonki na chrześcijan dołączyła się lokalna "Gazeta Wyborcza". Oskarżyła ona prezesa stowarzyszenia Sławomira Olejniczaka o "szerzenie nienawiści i dyskryminacji". Pretekstem stał się także odważny plakat pt. "Stop homoseksualnej deprawacji" (patrz wyżej).
Podobnie jak prezes Olejniczak, jako ojciec córki, nie życzę sobie, aby kiedykolwiek w przyszłości państwo wraz organizacjami promującymi nietypowe zachowania seksualne zajmowało się edukacją seksualną dzieci.
"Wyborcza" żąda cenzury i przemilczania patologii związanych z homoseksualizmem:przestępstwami, AIDS i chorobami wenerycznymi, pedofilią. Skupiła się natomiast na deprecjacji Stowarzyszenia im. ks. Skargi. Możemy sobie unaocznić, jak silne jest lobby homoseksualne w Polsce, skoro potrafi zaprzęgnąć do współpracy zarówno władzę, jak i media.
Tolerancja i poprawność polityczna stawiają świat do góry nogami. Podobnie ma się z pobłażaniem dla pedofilii, pornografii czy prostytucji. Coraz częściej w obronę praktyk uderzających w naszą moralność i obyczajowość wplątuje się obronę "wolności". Fałszywi obrońcy "wolności" zapominają, że w przytaczanych perwersjach główną rolę ogrywa nie wybór, lecz przemoc.
Aby się o tym przekonać, wystarczy spytać kobietę, czy wolałaby zostać k..., czy żoną i matką.
Tomasz Teluk
 

 

 
Wyświetlony 4528 razy
Zaloguj się, by skomentować

Wychodząca od 2001 roku
„Opcja na Prawo” to najdłużej ukazujące się pismo
opiniotwórcze o charakterze liberalno-konserwatywnym.

OPCJA NA PRAWO © All Rights Reserved.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli przeglądasz nasze strony równocześnie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.