sobota, 21 grudzień 2013 22:29

Seks jako narzędzie kontroli społecznej - Wizyta Michaela E. Jonesa w Polsce

Napisane przez

 

 

Wojna z rewolucją obyczajową w USA została przegrana. Obecnie polem bitwy stała się Polska. Wasz kraj może znów uratować świat, tak jak to uczynił w 1683 roku pod Wiedniem król Jan III Sobieski – podkreślił E. Michael Jones autor książki „Libido Dominandi. Seks jako narzędzie kontroli społecznej” podczas rozpoczynającego jego pobyt w Polsce spotkania w Warszawie.

 

 

 

Warszawa 10.12.2013

 

 Wrocław 11.12.2013

 

Poznań 12.12.2013

 

 

 Michael Jones

Galeria zdjęć

 

 

 

Wywiad dla Radia Wnet

BLIŻEJ - fragmenty wywiadu Jana Pospieszalskiego z Prof. Jonesem dla programu BLIŻEJ

RAZEM.TV - relacja z Warszawy na żywo

Gość Niedzielny - Myśmy przegrali, wy macie szansę

 

 

E. Michael Jones jest wydawcą magazynu Culture Wars i autorem 15 książek, z których ostatnio wydaną jest Barren Metal: A History of Capitalism as the Conflict between Labor and Usury ( South Bend , IN: Fidelity Press, 2014). Jest autorem setek artykułów i licznych e-booków. W 1979 roku otrzymał tytuł doktora literatury amerykańskiej na uczelni Temple University. Jego praca została opublikowane jako The Angel And The Machine: Rational Psychologii Nathaniela Hawthorne. Wykładał w Niemczech i Stanach Zjednoczonych na piątym poziomie uniwersyteckim. Poza tym, że jest autorem i wydawcą, Dr Jones jest często zapraszany na społeczne, firmowe i akademickie konferencje, aby być głosem w dyskusji na tematy dotyczące styku moralności i kultury. Przemawiał w Anglii, Niemczech, Irlandii, Szwajcarii, Austrii, Czechach, Polsce, Estonii, a ostatnio w Iranie, gdzie otrzymał nagrodę na Third Annual Hollywoodism Conference. Dyskusja z nim na Harvardzie wiosną 1992 roku, na temat sposobów jakimi Ruch Praw Obywatelskich zniszczył czarną rodzinę była jedną z najbardziej kontrowersyjnych w tym roku akademickim. Jesienią 2003 roku wygłosił cykl wykładów w Kenii na African AIDS . Dr Jones jest ojcem pięciorga dzieci, posiada 13 wnuków i mieszka w South Bend, Indiana.

Wyświetlony 20166 razy

Zaloguj się, by skomentować

Wychodząca od 2001 roku
„Opcja na Prawo” to najdłużej ukazujące się pismo
opiniotwórcze o charakterze liberalno-konserwatywnym.

OPCJA NA PRAWO © All Rights Reserved.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli przeglądasz nasze strony równocześnie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.