Katarzyna Morga

Katarzyna Morga

piątek, 24 wrzesień 2010 12:23

Domowej inseminacji czar

Poszukując informacji na temat działalności polskich organizacji i stowarzyszeń feministycznych (a ściślej - "argumentów" mających obronić pewną tezę, a które mogłabym bezlitośnie "zbić"), trafiłam na stronę internetową fundacji eFKa. Zgodnie z moimi oczekiwaniami - strona ta okazała się prawdziwą "skarbnicą" wiedzy bzdurnej i szkodliwej.

czwartek, 23 wrzesień 2010 11:35

Kobiety na falach zbrodni

Minął właśnie rok od dnia, w którym do portu we Władysławowie przybiła "pływająca klinika aborcyjna" o nazwie Langenort. I choć przez chwilę w swej naiwności sądziłam, że ta "wizyta" nie stanowiła odpowiedzi na zaproszenie polskich kobiet, to rychło okazało się jak głęboko się myliłam. Oto bowiem ponura łajba nawiedziła polski port z inicjatywy i na wyraźne zaproszenie naszych rodzimych feministek (a jakże!) występujących tutaj pod sztandarem Komitetu "STER- KOBIETY DECYDUJĄ".

Wychodząca od 2001 roku
„Opcja na Prawo” to najdłużej ukazujące się pismo
opiniotwórcze o charakterze liberalno-konserwatywnym.

OPCJA NA PRAWO © All Rights Reserved.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli przeglądasz nasze strony równocześnie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.