Wydrukuj tę stronę
środa, 02 czerwiec 2010 11:15

List czytelnika (3) Dawnych kolejek czar

Napisane przez

Szanowny Panie Redaktorze!

Przeczytałam artykuł Pana Ryszarda Bartula Dawnych kolejek czar (?Opcja? nr 11/59) i ośmielam się, jako dyrektor wydziału odpowiedzialnego za rejestrację pojazdów w Gdańsku, przekazać Panu pewne liczby:


Rejestracji pojazdów w Gdańsku dokonujemy przez sześć dni tygodnia (codziennie od 9.00 do 17.00, w soboty od 8.00 do 14.00).
Codziennie 130 osób otrzymuje bilety numerowe, które również można otrzymać o godzinie 10, 11, a więc bez potrzeby przychodzenia o piątej czy szóstej rano.
Dodatkowo przyjmujemy:
? 28 klientów umówionych telefonicznie,
? 20 klientów umówionych internetowo (jako pierwsi w Polsce zapoczątkowaliśmy wszczęcie postępowania o rejestrację pojazdu on-line),
? 240 klientów odbierających dowód rejestracyjny oraz nalepkę kontrolną na szybę, dokonujących wpisu adnotacji: GAZ, HAK, TAXI itp.,
? 75 klientów dysponujących kilkoma lub kilkunastoma pojazdami dziennie (w tym firmę PRIM). Są to liczby, które można codziennie sprawdzić, zapraszam.


Z serdecznymi pozdrowieniami
Teresa Kleger-Rudomino
Dyrektor Wydziału Spraw Obywatelskich
Urzędu Miejskiego w Gdańsku
Wyświetlony 5257 razy

Najnowsze od

Artykuły powiązane

Zaloguj się, by skomentować

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli przeglądasz nasze strony równocześnie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.