Urszula M. Radziszewska

Urszula M. Radziszewska

niedziela, 02 wrzesień 2012 13:22

Światy równoległe

Salon zapluł się z oburzenia. Kibole Legii zmuszali ludzi do zatrzymania się w Godzinę W! Odpalili race! Skandaliczne, faszystowskie śpiewy na stadionie Śląska Wrocław! I najgorsze ? kibole wygwizdali władzę! Nic dziwnego, że A...A...Adaś mało nie dostał zawału. Dla Salonu nie ma nic gorszego niż nasza pamięć.

sobota, 07 lipiec 2012 12:02

Kibol - to brzmi dumnie

Piszę te słowa w czasie Euro. Pod oknem pojawiają się od czasu do czasu ludzie krzyczący ?Poooolskaaaa, biaaaałoooo-czeeerwooooniiii!? i trąbiący na wuwuzelach. Na sąsiednim bloku powiewają polskie flagi i ? w przeważającej ilości ? reklamy browaru w bieli i czerwieni. Ot, taki dzisiejszy ?patriotyzm?. Ale to właśnie ?straszni kibole? dziś faktycznie są patriotami.

wtorek, 29 maj 2012 23:52

Jak miło było pomarzyć...

Stadiony są gotowe, z piękną murawą; sieć autostrad oplata kraj, umożliwiając tysiącom kibiców dojazd na każdy mecz; kolej szybko i gładko dowozi pasażerów na miejsce; metro w Warszawie ma już trzy nitki, a wkrótce powstaną kolejne; liczne hotele mają wysoki standard? eeeeech, marzenia, marzenia!

Wychodząca od 2001 roku
„Opcja na Prawo” to najdłużej ukazujące się pismo
opiniotwórcze o charakterze liberalno-konserwatywnym.

OPCJA NA PRAWO © All Rights Reserved.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli przeglądasz nasze strony równocześnie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.