E. Michael Jones

E. Michael Jones

poniedziałek, 11 sierpień 2014 10:56

Seksualizacja dzieci i atak na Kościół

W czerwcu br. w Tuam, niedaleko Galoway na zachodnim wybrzeżu Irlandii, na miejscu niegdyś prowadzonego przez Kościół domu dla samotnych matek odkryte zostały kości.

Otrzymałem niedawno email od senatora Dana Coatsa z Indiany w następstwie rosyjskiej ?inwazji? na Krym. W obliczu największego kryzysu w amerykańsko-rosyjskich relacjach od czasu kryzysu kubańskiego Dan Coats przedstawił w Senacie projekt ustawy wprowadzający sankcje wobec Rosji. Senator chce usunąć Rosję z G8, chce obniżyć amerykańską reprezentację dyplomatyczną poprzez zamknięcie konsulatów, zarówno naszych, jak i ich oraz zawiesić uprawnienia wizowe dla rosyjskich pracowników sezonowych, chce wymusić na FIFA, aby nie aprobowała rozgrywek piłkarskich w Rosji. W ten sposób ma nadzieje na to, że wymusi na Rosji oddanie Krymu, gdzie sześćdziesiąt procent populacji jest Rosjanami i którego mieszkańcy niedawno zagłosowali za odcięciem się od zbirów, którzy przejęli władzę w Kijowie.

piątek, 12 kwiecień 2013 01:18

Iluminaci i początek zmierzchu Zachodu

Po czterech latach zwłoki, 7 sierpnia 1773 roku, papież Klemens XIV uległ w końcu naciskom Bourbonów oraz ich masońskich ministrów i rozwiązał znany na całym świecie zakon Towarzystwa Jezusowego. Jezuitów usunięto już wcześniej z Portugalii i Francji; zlikwidowanie ich zakonu przez Kościół, któremu pragnęli służyć, było posunięciem o nieprzewidzianych konsekwencjach dla Europy. Zaledwie jedno pokolenie później każda z dynastii, która przyłożyła rękę do jego rozwiązania, w tym również samo papiestwo, stanęły w obliczu rewolucji.

Z pojęciem seksu, seksualności wiąże się dziś niemal automatycznie słowo ?wolność?, w istocie jednak, mówiąc o seksie, należałoby mówić o zniewoleniu. Chciałbym bronić tezy będącej prostym, ale mimo to rewolucyjnym (a raczej kontrrewolucyjnym) odwróceniem panującego dziś paradygmatu, która sprowadza się do stwierdzenia, że pornografia, zarówno obecnie, jak i wcześniej, była i jest formą przymusu, wymuszenia finansowego.

Wychodząca od 2001 roku
„Opcja na Prawo” to najdłużej ukazujące się pismo
opiniotwórcze o charakterze liberalno-konserwatywnym.

OPCJA NA PRAWO © All Rights Reserved.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli przeglądasz nasze strony równocześnie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.