sobota, 31 lipiec 2010 18:30

Od redakcji

Napisane przez

Ptasia grypa, główny przebój informacyjny ostatnich miesięcy, nagle, jak za przekręceniem wyłącznika, przestała interesować media. Rozsądni ludzie od początku uważali tę sprawę za bzdurę, jedynie dziennikarze budowali od dawna nastrój grozy. Potem z równym zapałem apelowali o... zachowanie rozsądku, a w końcu o wszystkim zapomnieli. Szkoda jednak, że w sytuacji, gdy pieniędzy brakuje choćby na podwyżki płac pielęgniarek czy badania onkologiczne, rozsądku zabrakło władzom, które niezłą fortunę władowały w całkowicie niepotrzebne maty...

 

W ostatnich tygodniach dziennikarze zgodnym chórem wydali z siebie wiele pustego szumu, reklamując własną niezależność i oburzając się na tych, którzy w nią powątpiewają. Brawa dla dyrygentów!
Uwagę wszystkich przykuwają obecnie awantury polityczne ? ich część jednak kreowana jest na wyraźne polityczne zamówienie w redakcjach "niezależnych mediów". Wszystkiemu winni dziennikarze? Na pewno nie, ale obiektywizm i odpowiedzialność przestały być u nas, niestety, wyznacznikami profesjonalnego dziennikarstwa.
Redakcja

Wyświetlony 6653 razy

Więcej w tej kategorii: Najważniejsze ze Świąt »
Zaloguj się, by skomentować

Wychodząca od 2001 roku
„Opcja na Prawo” to najdłużej ukazujące się pismo
opiniotwórcze o charakterze liberalno-konserwatywnym.

OPCJA NA PRAWO © All Rights Reserved.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli przeglądasz nasze strony równocześnie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.