Andrzej Myc

Andrzej Myc

Dzięki Internetowi ludzie się ze sobą kontaktują cześciej, ale jest to kontakt dość specyficzny. Przesyłają sobie różne wideoklipy, piosenki czy zestawy fotografii, piszą mało, tak jakby załącznik miał powiedzieć, co myślą na taki czy inny temat. Czasami są to pouczające historyjki w formie fotografii, nie zawsze jednak prawdziwe.

wtorek, 07 grudzień 2010 14:08

To wcale nie jest śmieszne

Kilka dni temu znajomy przysłał mi pocztą elektroniczną satyryczne opowiadanko na temat udziału Polaków w ewentualnej wojnie z Irakiem. Ponieważ nie jest ono zbyt długie chciałbym je tutaj przytoczyć w całości.

Jeszcze nie przestały dymić szczątki prezydenckiego samolotu, a już pojawiły się teorie spiskowe, którymi życzliwi znajomi w dobrej wierze zaczęli mi zapychać skrzynkę mailową.

czwartek, 11 marzec 2010 17:36

Elitarna głupota

Z uwagą, ale i z irytacją śledzę, co dzieje się w polskiej polityce i mediach. Mieszkając od ponad 20 lat w USA, na pewno nie dostrzegam wielu niuansów życia politycznego w kraju, ale pewne rzeczy widzę wyraźniej. Mój niepokój budzi sposób, w jaki spora część elit politycznych i prawie wszystkie media odnoszą się do najwyższych instytucji państwowych: Sejmu, rzadu i prezydenta. 

poniedziałek, 25 styczeń 2010 22:12

Odporność na szczepionki

Kilka tygodni temu przeczytałem wywiad z panią prof. Marią Dorotą Majewską zatytułowany Świńska grypa czy świńska afera? zamieszczony w ?Angorze?, nr 39. Pani profesor ma prawo, tak jak każdy człowiek, do interpretacji faktów, ale nie do manipulacji nimi.

Wychodząca od 2001 roku
„Opcja na Prawo” to najdłużej ukazujące się pismo
opiniotwórcze o charakterze liberalno-konserwatywnym.

OPCJA NA PRAWO © All Rights Reserved.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli przeglądasz nasze strony równocześnie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.