wtorek, 21 grudzień 2010 10:21

Od redakcji

Napisane przez

Zabierzcie Państwo, drodzy Czytelnicy, niniejszy numer "Opcji na Prawo", na wakacje! Jest tego wart. Nasi autorzy oprowadzą Was po wielu egzotycznych miejscach świata - jak Peru, Meksyk, Tobago, Gambia czy Irak, ale także po bliższych, a mimo to mało znanych - jak Czechy, Węgry czy Finlandia. Nie, nie ma obaw, nie przekształcamy się w bedeker i nie idziemy w ślady kolorowych pisemek, unikających problemów - my właśnie problemy pokazujemy.

Jak zwykle, prezentujemy Państwu wiele dobrze napisanych tekstów na tematy gospodarcze oraz omawiających niebezpieczeństwa, ale i korzyści (tak, tak!) wynikające z przystąpienia do Unii Europejskiej. Polecamy uwadze Czytelników dział historyczny, w którym nasi autorzy odkrywają zupełnie nieznaną przeszłość.
Bardzo interesująco zapowiada się również nasz następny numer, w którym wrócimy do dyskusji sprowokowanej artykułem Dariusza Ratajczaka ("OnP" nr 4), czyli do historii "gdybologicznej", a także rozpoczniemy wędrówkę po Królewcu i okolicach. Ten niezbyt wielki kawałek ziemi, położony u naszych granic, a stanowiący dla nas wciąż terra incognita, powoduje ostatnio nieproporcjonalnie wiele zamieszania. Większość dyskusji w tej sprawie nie jest oparta na rzetelnej wiedzy - spróbujemy ten stan zmienić.
Zatem, do zobaczenia we wrześniu!
 
Redakcja
Wyświetlony 11619 razy

Zaloguj się, by skomentować

Wychodząca od 2001 roku
„Opcja na Prawo” to najdłużej ukazujące się pismo
opiniotwórcze o charakterze liberalno-konserwatywnym.

OPCJA NA PRAWO © All Rights Reserved.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli przeglądasz nasze strony równocześnie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.