wtorek, 21 grudzień 2010 14:04

Od wydawcy

Napisał
Drodzy Czytelnicy, przed Wami pierwszy numer "OPCJI NA PRAWO", który ukazał się w normalnym kolportażu "EMPIKU" i "RUCHU". Serdecznie dziękuję tym firmom za przyjęcie pisma do obiegu.
Chciałbym również przeprosić Pana Waldemara Łysiaka, iż wywiad z Nim nie został opublikowany od razu, w drugim numerze, a w obecnym, trzecim. Uważałem, że taki rarytas i taka postać, jakim niewątpliwie jest wypowiedź Waldemara Łysiaka, powinien ukazać się w dużym, oficjalnym nakładzie, aby każdy mógł mieć dostęp do opinii jednego z największych współczesnych polskich konserwatystów. Mam nadzieję, że wybaczy nam to opóźnienie i będziemy nadal wspólnie propagowali niepopularne konserwatywne myśli.
Nastąpiła również zmiana redaktora naczelnego. Z pismem rozstał się Pan Ludwik Kluźniak, któremu serdecznie dziękuję za współpracę, mam nadzieję, iż w przyszłości powróci do wspólnego redagowania pisma. Obecnie redaktorem naczelnym jest p. Romuald Lazarowicz.
Życzę Państwu ciekawej i pożytecznej lektury!
Józef Białek
 
Wyświetlony 8927 razy
Więcej w tej kategorii: Od redakcji »
Zaloguj się, by skomentować

Wychodząca od 2001 roku
„Opcja na Prawo” to najdłużej ukazujące się pismo
opiniotwórcze o charakterze liberalno-konserwatywnym.

OPCJA NA PRAWO © All Rights Reserved.

Nasza strona używa plików cookies. Jeśli przeglądasz nasze strony równocześnie wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.Więcej o naszej polityce prywatności Polityka prywatności. Korzystanie z tej strony wymaga akceptacji plików cookie.